کارتن حمل لباس بسته بندی کردن لباسها در هر اسباب کشی یک ضرورت است. دیر یا زود شما به این مرحله خواهید رسید یا اینکه از افراد حرفه ای بخواهید تا برای شما این کار را انجام دهند.ما تا به اینجا بحث مهم چگونه بسته بندی کردن لباسها را و چگونه انتقال دادن آنها را کرده ایم. این دفعه , به شما نحوه بسته بندی لباسها در حالت آویزان را به صورت سریع , ایمن, ساده برای اسباب کشی بررسی می کنیم.
اصولا 2 راه برای بسته بندی لباسها به صورت اویزان است : استفاده از جعبه هایی با آویز یا کیسه آشغال.ما در مورد تکنیک های انجام اینکار و مزایا و معایب آن با هم صحبت خواهیم کرد.پس , بهترین راه برای بسته بندی لباسهای آویزان چیست؟ چگونه لباسها را در کارتن آویز دار بسته بندی کنیم؟ کارتن آویز دار حمل لباس برای لباسهای گران قیمت یا با ارزش مثل کت شلوار یا لباسهای مجلسی استفاده می شوند به این دلیل که صدمه ای به لباسها در طی اسباب کشی وارد نخواهد شد.این جعبه ها به مانند کمدی کوچک طراحی شده اند.حتی آنها میله آویز هم برای جا لباسی دارند تا در طی مراحل اسباب کشی به راحتی و به سرعت بتوانید به لباسها دسترسی داسته باشید و آسیبی به آنها نرسد(چروک نشوند).

مزایای استفاده از کارتن حمل لباس

حفاظت کامل از لباسهای شما در برابر چروک , گرد و غبار و هرگونه صدمه دیدگی
سرعت در بسته بندی و باز کردن لباسها و انتقال لباسهای شما با جا لباسی مستقیم از کمد خانه قدیم به کمد خانه جدید

معایب استفاده از کارتن حمل لباس

کارتن حمل لباس رگال دار هزینه بر هستند.هزینه یک عدد از این جعبه ها30.000 تومان است .که البته باربری شعبه با تلاش فراوان توانسته بهترین کیفیت را با مناسب ترین قیمت فراهم آورد.
این جعبه ها حجیم هستند و فضای بسیاری را در کامیون حمل اثاثیه می گیرند.

مراحل بسته بندی

مرحله 1- سوار کردن قطعات جعبه ها و آماده کردن آنها .
مرحله 2- گذاشتن میله از بالا سپس به سمت پایین فشار آورید تا متوجه شوید که میله کاملا جا افتاده و هرز نیست.
مرحله 3- در این مرحله شما لبساها را با جا لباسی به جعبه ها منتقل می کنید اما به خاطر داشته باشید تا فضای کافی بین لباسها بگذارید تا از چروکیدگی آنها در طی مسیر جلوگیری کنید.
مرحله 4- کاور پلاستیکی را جدا کنیدچون در هنگام قرار دادن در کامیون دمای زیاد داخل کابین پلاستیک را آب می کند و ان را بر روی لباسهای با ارزش شما می ریزد.
مرحله5- از آویزان کردن جا لباسی خالی خود داری کنید چون فضای با ارزشی از شما را اشغال می کند.
مرحله6- از گذاشتن وسایل سنگی در کف این جعبه ها خود داری کنید چون برای این کار طراحی نشده اند اما می توانید ملحفه یا پتو های سبک را برای صرفه جویی در فضا در کف جعبه قرار دهید.
مرحله7- سقف جعبه را بعد از اتمام کار بسته و سپس با نوارهای مخصوص جعبه را آب بندی کنید.
مرحله8- محل و محتوای جعبه را با برچسب روی ان مشخص کنید تا در هنگام رسیدن به مقصد دچار دردسر نشوید.

انتهای میله آویز محافظ ندارد پس با چسب ان را محکم کنید تا هنگام بلند کردن به شما آسیبی نرساند. هنگام بسته بندی البسه بچه شما می توانید با اضافه کردن یک میله دیگر به موازات میله بالا 2 جعبه را داخل یک جعبه داشته باشید. اما فراموش نکنید که مثل میله بالا از بیرون با چسب آن را مهار کنید تا خطری برای شما رخ ندهد. ممکن است کارتن های حمل لباس گران باشند اما سرمایه گذاری خوبی است چون نه تنها در هنگام اسباب کشی بلکه با کمی خلاقیت در خانه شما هم قابل استفاده است. باربری و اتوبار شعبه اقدام به تولید ساک حمل رختخواب نیز نموده است که افرادی می خواهند فقط لباس های خود را درون محفظه ای قرار دهند می توانند با تهیه آن از لباس ها محافظت کرد .

 

چگونه با کیسه زباله البسه خود را بسته بندی کنید؟ اگر شما با بودجه کم اسباب کشیمی کنید این طبیعی است که سقف هزینه ها را پایین بیاورید. در این صورت شما نیازی به جعبه های ذکر شده ندارید.در این صورت یک راه میان بر و کم هزینه وجود دارد تا شما بتوانید البسه را بسته بندی کنید. مزایای استفاده از کیسه زباله

  • این کیسه ها بسیار ارزان هستند
  • بسیار کم جا هستند
  • بسته بندی در این کیسه ها بسیار سریع و اسان است

معایب استفاده از این کیسه ها

  • این کیسه ها از محافظت کمتری نسبت به جعبه ها بر خوردارند
  • به راحتی پاره می شوند و ممکن است البسه شما را در معرض کثیفی یا گرد و خاک قرار دهند
  • لباس های شما چروک می شوند و احتمال آسیب دارند که با احتساب هزینه خشکشویی استفاده از کارتن حمل لباس به صرفه تر می باشد

مراحل بسته بندی با کیسه زباله

مرحله 1- خریدن کیسه های تمیز بزرگ زباله
مرحله 2- از یک کابل یا طناب برای وصل کردن جا لباسی ها به هم هنگامی که لباسها درون آنها هستند استفاده کنید
مرحله 3- البسه را به انتهای کیسه هل دهید و محکم نگه دارید تا از آن یک میله رد کنید اینکا برای جلوگیری از پاره شدن کیسه و صدمه به لباسها مفید است.
مرحله 4- 2 راه وجود دارد تا البسه از گرد و خاک در امان باشند :1)استفاده از کیسه بزرگ برای پوشاندن کل لباس و در نهایت آب بندی آن با چسب از پایین . 2)تا کردن البسه در کیسه و چسب کاری انتهای ان برای جلوگیری از ورود گرد و غبار. در نظر داشته باشید که کیسه ها را از انتها آویزان نکنید.
مرحله 5- تمام شد. شما به همین راحتی راهی سریع و کم هزینه را برای بسته بندی البسه خود آموخته اید.

تصمیم شما برای بسته بندی لباسها هنگام اسباب کشی بسته به نوع البسه شما و زمانی که برای پوشش آن استفاده می کنید و وضعیت مالی کنونی شماست.
بر اساس قانون هزینه کمتر , بسته بندی البسه توسط خودتان بسیار به صرفه در هزینه و زمان شماست.
اگرچه در موارد اضطراری که زمان کمی برای بسته بندی دارید این قابلیت را از شما گرفته و شما را مجبور به استخدام افراد مجرب برای بسته بندی البسه شما می کند.