• تماس با مدیریت: 09129624213
  • ایمیل: info[@]ensafbar.ir
  • ساعات کاری: 24/7

درباره ما

باربری و اتوبار تهران

ما متفاوت هستیم

اتوبار باربری و اتوبار تهران سهم زیادی از حمل و نقل های بین شهری و درون شهری را به خود اختصاص داده و بدست آوردن این افتخار حاصل سال ها تجربه و اعتماد شما گرامیان می باشد. باربری و اتوبار تهران در حمل اثاثیه، بسته بندی، انبار داری متخصص بوده و به جزئیات مربوط به این موارد توجه ویژه ای دارد.

تلاش شبانه روزی پرسنل و همچنین اطمینان مشتریان و همراهی آن ها باعث شده که باربری و اتوبار تهران در دهه گذشته تبدیل به بزرگترین و پر افتخار ترین شرکت اتوبار در ایران شود.

بسته بندی اثاثیه

بسته بندی اثاثیه منزل می تواند اولین و سخت ترین قسمت اسباب کشی شما باشد. به خاطر همین است که اتوبار باربری و اتوبار تهران اینجاست تا به شما کمک کند. مهم نیست که چطور و چگونه کمک می خواهید، ما در محل شما حاضر می شویم تا اطمینان حاصل کنیم تمامی اثاثیه منزل و لوازم شما به سلامت و با خیال راحت به محل جدید منتقل شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات بسته بندی همین الان با کارشناسان ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان شبانه روزی بهره مند شوید.

فول سرویس بسته بندی / چیدمان

بسته بندی لوازم منزل کار بسیار دشواری است، پس چرا اجازه ندهید ما این کار را برای شما انجام دهیم. اگر نگران حفاظت از وسایلتان در هنگام اسباب کشی هستید ، از خدمات بسته بندی باربری و اتوبار تهران استفاده نمایید تا اطمینان حاصل کنید که صدمات به حداقل می رسند و اسباب کشی آسوده ای خواهید داشت.

مشاوره و کیفیت تجهیزات بسته بندی

 شما احتمالا قبل از این اسباب کشی کرده اید، و دوباره خواهید کرد، پس ممکنه کاملا با بسته بندی آشنا باشید و برایتان دردسر ساز نباشد. اگر همینطور است، ما همچنان در کنار شما هستیم و با تجهیزات بسته بندی مناسب و مشاوره رایگان شما را یاری می نماییم.

رزرو و مشاوره رایگان

Call Now