بنا به اعلام …. تعرفه های خدمات شعبه از تاریخ … به شرح زیر میباشد:

تعرفه حمل بار و حمل اثاثیه منزل داخل شهری و بین شهری در شعبه درست مطابق تعرفه های اتحادیه باربری و اتوبار کل استان تهران اعلام و اعمال میگردد . این تعرفه بنا به بخشنامه های ارسالی از طرف اتحادیه اعلام میگردد و اتوبار شعبه با حفظ مباحث مربوط به اخلاقیات و الویت قرار دادن اهمیت منافع شما همشهریان عزیز متعهدانه شما را در حمل بارتان همراهی میکند .

 

قیمت باربری ، کرایه حمل بار و نرخ اسباب کشی همیشه دغدغه ای برای بسیاری از افراد بوده، و باربری شعبه سعی داشته تا همیشه با مناسب ترین نرخ ها بهترین خدمات را ارایه دهد.

شرکت شعبه دارای پرسنل مجرب و به عنوان یک باربری حرفه ی شناخته میشود ما در شرکت خود تلاشمان بر ایین است تا بهترین خدمات با کمترین تعرفه را  برای شما عزیزان و مشتریان به ارمغان بیارویم.

تعرفه شعبه بر اساس نوع بار,مسافت,وزن بار,مکان بارگیری و مکان تخلیه متغیر است.

 

 

بارگیری ها به صورت کلی به سه دسته ی حرفه ایی , باربری ویژه و باربری معمولی تقسیم میشود.

بالطب قیمت ها هم برای یک ا زاین گروه ها متفاوت است .

در باربری معمولی ما کارگر های معمولی و زرنگ را قرار داده ایم تا با کمترین هزینه کالای شمارا در مبدا بارگیری و در مقصد مشخص شده تخلیه کنند.

در بارگیری حرفه ایی ما از افراد آموزش دیده ای خود استفاده کرده ایم تا با ظرافت و دقت و نظم بالاتر برای شما کار کنند عمده ای این افراد دارای مهارت های لازم برای بارگیری های خاص هستند و نسبت به آن آموزش های لازم را دیده اند.

در بارگیری ویژه ما افراد به اصطلاح همه فن حریف و دست به آچار را قرار داده ایم شما با انتخاب این نوع باربری دیگر نیازی به هیچ یک از ارگان های دیگری ندارید متخصصین ما بر اساس توانایی و رشته ی خود میتوانند کارهای مربوط به لوله کشی,برق,نصب کولر و نصب کرمگن را انجام بدهند.

 

تعرفه های شعبه

اگر شما به دنبال یک باربری کامل و حرفه ایی هستنید میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا از مشاوره ای رایگان نیز برخوردار شوید.

شرکت باربری شعبه به عنوان اولین و بهترین باربری تهران با دارا بودن افراد و متخصصین و از جمله تجهیزات به روز در اختیار داشتن بیش از 150 ماشین و بالای 500 نفر کارگر و 100 پرسنل مهندسی و اداری به توانسته است جایگاه اول را نزد تمامی باربری ها بگیرد.

 

 

 

.باربری و اتوبار شعبه را با شماره تماس 22891500 , 46131500 پیدا کنید و تمام امور باربری خود را با اطمینان خاطر به ما بسپارید.

 

“برای اطلاع از تعرفه ها لطفا با شماره 22891500 , 46131500 از سراسر ایران به صورت شبانه روزی حتی موبایل تماس گرفته و از مبلغ دقیق هزینه باربری خود آگاه شوید.”

“برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره 22891500 , 46131500 تماس گرفته و علاوه بر تعرفه حمل بار تهران و بین شهری ، از تعرفه ی مابقی خدمات باربری شعبه نیز مطلع گردید. با اتوبار شعبه تماس بگیرید.

همکاران ما به صورت 24 ساعته در تمامی ایام هفته پاسخگوی شما دوستان عزیز می باشند.”