بسته بندی اثاثیه منزل در هنگام اسباب کشی یک از ضرور ترین کار ها می باشد. اگر جزو آن دسته هستید که به دلایلی همچون تنها بودن، نداشتن تجربه کافی ، نداشتن تجهیزات لازم، به دلیل مشغله کاری و نداشتن وقت نمی توانید خودتان وسایل تان را بسته بندی کنید، نگران نباشید

شرکت ما کارگرانی براین بابت در خدمت گرفته است که در صورت نیاز مشتری به بسته بندی ، این کارگران را به همراه تجهیزات لازم به محل ارسال کند.

تیم بسته بندی ظربف بار

افرادی به محل اعزام میشوند کاملا اموزش دیده و مسلط به تمام فوت وفن بسته بندی اثاثیه منزل می باشد ، وقتی این تیم اعزام میشود تجهیزاتی همچون کارتن چند لایه که اندازه ای دوبرابر کارتن موز دارد ، سلفون ، وکیوم های حباب دار با ضخامت بالا ، چسب پهن و… نیز ارسال میشود تا کار بسته بندی به صورت حرفه ای انجام گیرد.

هزینه بسته بندی اثاثیه منزل به دلیل معلوم نشدن تعداد وسایل و مقدار استفاده تجهیزات بسته بندی در هنگام مشاهده اثاثیه منزل یا اثاثیه دفتر کار و… توسط کارشناسان به شما مشتریان عزیز ارائه داده میشود.

بسته بندی اثاثیه منزل

یک  اسباب کشی شیک و مرتبط را مرحله بسته بندی آن تعیین می کند اگر بسته بندی به صورت زیبا و شیک انجام شده باشد نه می توان نگران شکستن وسایل شکستنی بود و نه نگران چیدمان اثاثیه در محل جدید. یکی از کارهای که تیم بسته بندی ما در هنگام اسباب کشی انجام میدهد دسته بندی وسایل می باشد و روی هرکارتن نام وسایلی که داخل آن می باشد را می نویسند تا در هنگام تخلیه بار و چیدمان در محل جدید مشکلی پیش نیاید و سریع این کار انجام گیرد.

بسته بندی بار

وسایلی همچون مبل ، کمد ، اجاق گاز در مرحله اول با سلفنون پوشانده میشود تا گرد و غباری نشود و در ادامه داخل کارتن های چند لایه گذاشته و با چسب پهت دورهادور آن بسته میشود . وسایل شکستنی نیز به صورت مرتب در کارتن ها گذاشته و در بین آن ها از وکیوم های حباب دار استفاده میشود. بسته بندی بار به صورت روش های معروف و قدیمی استرچ رپ و بابل رپ انجام میشود .

خدمات بسته بندی در تمامی باربری مناطق مانند باربری شمال تهران و باربری غرب تهران نیز ارائه میشود و شما کافی هست در هنگام رزرو وقت باربری اطلاع دهید که تیم بسته بندی نیز به محل ارسال شود.

 

 

11 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *