فروشگاه های لوازم التحریر به ویژه در هنگام بازگشایی مدارس و فرا رسیدن سال تحصیلی جدید با حجم زیادی از انواع لوازم التحریر رو به رو می شوند که گاه نگهداری از همه آنها در مغازه امکان پذیر نیست و نیاز به مکانی موقت برای انبار کردن این لوازم می تواند دغدغه های ذهنی شما را کاهش داده و تا زمان عرضه آنها به مشتری با خاطری آسوده از آنها نگهداری کنید.

باربری و اتوبار شعبه این مشکل را برای شما عزیزان برطرف کرده و با در اختیار قرار دادن کانتینرهای مخصوص انبار موقت در نقاط مختلف شهر تهران به شما عزیزان کمک خواهد کرد تا مکانی امن و آرام برای انبار کردن انواع لوازم التحریر داشته باشید.

از طرفی باربری و اتوبار شعبه می تواند برای حمل و نقل و جابجایی انواع لوازم التحریر با در اختیار قرار دادن خودروهای مخصوص حمل بار و کارکنان مجرب در صورت تمایل شما ، به حمل و نقلی ایمن و راحت کمک کرده و آسایش و آرامش را برای شما به ارمغان آورد.

شمار ه تلفن 22891500 به صورت شبانه روزی در اختیار شما قرار گرفته تا از خدمات مشاوره رایگان شعبه بهره مند شوید و سوالات خود را با کارشناسان مجرب ما در میان بگذارید. با ما در ارتباط باشید.