شما شهروندان عزیزی که قصد اسباب کشی و نقل مکان به منزل یا محل کار جدید را دارید، ممکن است تاریخ تخلیه و تاریخ ورود به مکان جدید با هم تقارن نداشته باشند و مجبور باشید چند روزی اسباب و اثاثیه خود را در محلی نگهداری کنید. در این شرایط با توجه به اینکه وسایل شما فضای زیادی را اشغال خواهند کرد، بهترین راه حل موجود استفاده از انبارهای موقت بر اساس حجم اسباب و وسایل شما خواهد بود.

باربری و اتوبار شعبه با در اختیار قرار دادن کانتینرهای مخصوص انبار وسایل به شما شهروندان عزیز به یاریتان خواهد آمد.

انبارهای موقت شعبه با ظرفیت های متفاوت ، پاسخگوی نیاز شما همشهریان گرامی در مواقع ضروری هستند تا با خاطری آسوده بتوانید وسایل خود را در مکانی امن و مطمئن قرار دهید.

همچنین باربری و اتوبار شعبه برای حمل و نقل و جابجایی اسباب منزل یا محل کار شما نیز آمادگی کامل را دارد و در صورت تمایل می توانید از کارکنان مجرب و خودروهای مخصوص حمل بار شعبه نیز استفاده کنید.

انبارهای موقت باربری و اتوبار شعبه در نقاط مختلف شهر تهران می توانند دغدغه خاطر شما عزیزان را تا حد زیادی کاهش دهند و در این میان انجام مشاوره رایگان با کارشناسان شعبه برای انتخاب سرویس مناسب ، بسیار موثر خواهد بود.

کافی است با شماره تلفن 22891500 تماس بگیرید و سوالات خود را با ما در میان بگذارید. انبارهای موقت باربری و اتوبار شعبه در اختیار شما است.